לקוחות ממליצים – משפ’ שרייבר מגדרה


אנחנו מאוד מרוצים מסופיה ואלכסיי, הם הקימו עבורנו גינה מדהימה לפני כארבע שנים ועד היום הכל פורח ומצב הגינה באיכות גבוהה מאוד – ממליצה מכל הלב.
מדובר בהקמת גינה עבור בית פרטי, היה לנו מסביב לבית שטח דיי מורכב של גינה קיימת ורציתי לבצע הקמה של גינה חדשה כולל עיצוב, חיפשתי בזמנו חברה עם המלצות שיבצעו את הקמת הגינה מא’ עד ת’.

לסופיה ואלכסיי “גן קטן – בוטיק נוף” הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שמעתי רק דברים טובים והחלטתי להרים אליהם טלפון ולקחת מהם הצעת מחיר.
סופיה ואלכסיי עובדים מאוד מסודר, הם הציעו להגיע לשבת איתי בצורה מסודרת על הדברים וכשנחליט ביחד על סוג הגינה הפרחים וכו’ הם ייתנו לי הצעת מחיר מפורטת.
סופיה ואלכסיי תיאמו פגישה, הם הגיעו אלי בזמן ישבו ושאלו אותי מה הציפיות שלי ואיך אני רואה את הגינה.
סיפרתי להם שאני רוצה ליצור גינה שיהיה לנו קל לתחזק אותה, אלכסיי וסופיה הלכו לצידי בעניין, הם ממש יודעים איך לתכנן את הגינה כפי שרציתי, תכננו הכל באופן מסודר, המחיר על העבודה היה הוגן והחלטתי לסגור איתם את עיצוב והקמת הגינה.
מבחינת התנהלות העבודה, אלכסיי וסופיה הם משהו מיוחד, מבין כל בעלי-המקצוע שעברתי במהלך השנים הייתי מרוצה פשוט מהכל, מדובר בצמד אנשים שעומדים במילה שלהם, שעה זאת שעה ועבודה זאת עבודה.
הקמת הגינה כללה, עיצוב ותכנון: הכנת השטח, יישור, שתילת מדשאה, עצי פרי, שתילת שיחים ופרחים, סידור אבנים יפות מסביב בכדי של תהיה עשבייה והתקנת מערכת השקיה ממוחשבת.
אלכסיי וסופיה עמדו בלוחות הזמנים, תיקתקו עבודה, התרשמתי מאוד מההתנהלות ועוד יותר מהתוצאה – הגינה שלנו נראית מדהים, הרבה מעבר למה שציפיתי.
אני רוצה לציין שקבלתי המון מחמאות על העבודה מכל מיני שכנים שהגיעו וראו וכמובן שיצא לי להעביר את הפרטים שלהם הלאה ושמעתי רק פידבקים חיוביים.
מאחלת לאלכסיי וסופיה הצלחה – מגיע להם!
יוליה.

גינה בשפלה