לקוחות ממליצים – משפ’ טוצ’ין מאחווה


הייתי מאוד מרוצה, מדובר בחברה מקצועית, עומדים בזמנים, מבצעים עבודה נקייה ומסודרת, העיצוב עצמו מאוד יפה, אלכסיי וסופיה ממש מבינים את השטח, מסתכלים על כל הנתונים ומספקים את המירב.

יש לנו שטח חצר מאוד מאוד גדול ורצינו לבצע הקמת גינה מעוצבת, פנינו למספר חברות גינון מקצועיות ובניהן פנינו גם לחברה של סופיה ואלכסיי “גן קטן – בוטיק נוף”, שמעתי עליהם המון המלצות מאנשים שונים, כולם ללא יוצא מן הכלל אמרו רק דברים טובים ופניתי אליהם לקבל הצעת מחיר.
מה שאהבתי אצל סופיה ואלכסיי, זה שהכל אצלם מאורגן מאוד, הם לא סתם זורקים רעיונות, אלא ממש הגיעו אלינו לשטח, התבוננו בשעות נכונות על ענייני אור וצל, לפי זה ידעו לציין איזה פרחים וצמחייה מתאימה לכל אזור, יש להם ממש הבנה מקצועית וידע באגרונומיה וזה בא לידי ביטוי בתכנון הגינה.
מעבר לכך חוש העיצוב שלהם פשוט מדהים, הם כשרוניים מאוד וקשה לי אפילו להסביר לאיזה רמה זה מגיע.
בסיום הפגישה שלנו סיכמתי עם סופיה ואלכסיי להגיש לי שרטוט של הגינה, באמת נשלח אלי שרטוט מאוד רציני ברמה גבוהה, התרשמתי לטובה הן מהצעת המחיר והן מהרמה האישית והמקצועית וסגרתי איתם על הקמת הגינה.
לשמחתי לא טעיתי, אלכסיי וסופיה אנשי מעשה, הם מבצעים הכל אחד לאחד כפי שסוכם, הם תכננו את השטח שבמרכז הגינה יש דשא וסידור אבני מדרך ובפינות של הגינה שי צמחייה בגוונים שונים, סגול צהוב וכו’…
משהו מאוד מיוחד שלא ראיתי בשום מקום אחר.
מעבר לכך הם שתלו עצים שיחים ופרחים וכמובן תכננו בצורה מקצועית מערכת השקיה ממוחשבת.
התכנון שלהם כ”כ מקצועי שעברה שנה ובאמת הכל עכשיו בשיא הפריחה והתפתח מצוין, לא נדרש שום תיקון, הכל תוכנן בצורה אופטימלית ומיפוי השטח תרם לכך.
לאחרונה הם הגיעו אלי לראות את המצב, נתנו טיפים לתחזוקה, ביצעו מספר פעולות של שימור ובאמת השאירו אותנו שבעי רצון ואף יותר.
אירנה.

2-IMG_1465